Telefon: 0850 220 86 38 - Whatsapp: 0553 218 23 41

Hakkımızda

Biz Kimiz?

 

2015 yılında kurulmuş olan Depo Lukas ( Lukas Giyim - Depo Giy - Depo Bizim - Zozeko Design - Depo XML ) Kozmetik, Oyuncak, Kanvas Tablo, Hediyelik Eşya, Ev&Yaşam, Giyim, Elektronik, Züccaciye, Market ve Tasarım Ürünleri kategorileri sektöründe faaliyet gösteren Lukas Grup uzman kadrosuyla hızla büyüyen ve gün geçtikçe vazgeçilmez hale gelen dropshippingxml bayilik ) sistemine yeni bir soluk getirmek amacıyla depobizim.com markası olarak sanal mağazasını faaliyete geçirmiştir.

 

------------------------------------------------------

 

depobizim.com LUKAS kuruluşudur.

E-ticarete yeni bir tarz ve güvenli bir adres getirmek üzere çıktığımız bu yolda sizlerin de desteği ile ürün çeşitliliğimizi her kesime uygun hale getirmeyi hedeflemekteyiz.

İnternet ticaret hacminin neredeyse reel ticarete yaklaştığı ve internet üzerinden yapılan alışverişin hem alıcı hem de satıcıya sağladığı avantajları da düşünerek nihai tüketeciye yönelik bir e-ticaret sitesi ile karşınızdayız.

Ülkemizin en ücra köşesinden dahi www.depobizim.com adresini tıklayarak anında satış yapabileceksiniz.

Kalite ve uygun fiyatı bir arada bulabileceğiniz binlerce ürünümüzle sizleri de dostlarımızın arasına bekliyoruz.

 

 

Memnuniyetinizi önemsiyoruz. Sizlere işinde profesyonel insanların çalıştığı, sipariş boyutuna bakılmaksızın hizmet veren müşteri hizmeti sunuyoruz.

Destek hattımız sorularınıza oldukça çabuk yanıt verir, ayrıca 7/24 açık telefon servisimiz sizlere eş zamanlı destek sunar.

 

Pazar Yerleri Entegrasyon

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır